top of page

Заголовок 1

Звіт завідувача ЗДО № 156

Звіт завідувача
Комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Ясла-садок №156»Дельфінятко» Маріупольської міської ради Донецької області  
за 2020-2021 навчальний рік

Андрієвська-Герланець Раїса Миколаївна                   

05.06.1959 р.н., керую  закладом дошкільної освіти №156  з 1 липня 2004 року. 

Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю  «Викладач педагогіки та психології дошкільної», магістр «Управління загальноосвітнім закладом» - диплом магістра з відзнакою.

Загальний педагогічний стаж – 40 років, з яких:

10 років – вихователь;

13 років – вихователь-методист;

17 років – керівник закладу.

​ 

Адреса закладу: б-р. Шевченко, буд.337, Центральний район, м. Маріуполь, Донецька область.                                                             

Рік відкриття ЗДО №156 – квітень 1983рік

Проектна потужність – 230місць

Середньорічна кількість дітей – 212

Кількість груп – 11, з них:

2 групи – раннього віку, з яких 1 група для дітей ЧТХ.

8 груп – дошкільного віку загального типу;

1 група - інклюзивна.

Логопедичних пунктів – 1, в них дітей - 40

Кількість педагогів – 14

Всі 11 груп закладу мають художньо-естетичну направленість.

      Дошкільний заклад працює з 6.00 до 18.00. За 12-годинним режимом працює одна група - №4;

за 9-годинним режимом роботи працює  10 груп.

      Установа працює згідно Статуту, враховуючи особливості мікрорайону міста, запитів батьків вихованців та індивідуальних потреб ддітей. 

       Основна проблема, яку  вирішував колектив у 2020 – 2021 навчальному році – є  «Гармонійний розвиток дитини в умовах інноваційного освітнього простору дошкільної освіти».

      Для успішного втілення освітніх завдань, апробації нових технологій у ЗДО №156 збагачуються та цілеспрямовано створюються предметно- розвивальні середовища.

      Форми організації освітнього процесу будуються на основі Концепції та методичних рекомендацій  Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», «Дитина дошкільні роки», «Впевнений старт», а також регіональної програми «Впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу в освітньому процесі».

      Головною метою дошкільного закладу педагогічний колектив вважає:   забезпечення необхідних умов щодо продуктивної інтелектуально-пізнавальної діяльності дітей з урахуванням їхнього стану здоров’я, особливостей розвитку, інтересів, схильностей та потреб, а також створення в закладі життєвого простору сприятливого для цілісного, збалансованого ефективного розвитку та саморозвитку дитини, підтримка готовності до організації діяльності в різних життєвих ситуаціях на підставі психолого–педагогічного супроводу освітньої роботи.

       Важливим, напрямком роботи закладу є взаємодія педагогів та сім’ї, особливо в умовах роботи під час пандемії. У співпраці з кожною сім’єю вважаємо за необхідне допомагати батькам зрозуміти й сприйняти сучасність, гуманістичні ідеї, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, її розвитку в процесі різнопланової діяльності, набуття життєвої компетентності.

      У закладі працюють гуртки, керівники гуртків (вихователі профільних груп) – педагоги з високим рівнем професійної майстерності, які створюють умови щодо розвитку художньо-обдарованих дітей, використовуючи індивідуальний підхід до дитини.

      У закладі станом на 31.08.2021 року трудовий колектив складається із 36 осіб, з них: педагогів – 18 осіб, МОП – 16 осіб, спеціалістів – 2 особи. 2 працівника установи заходиться у відпустці по догляду за дитиною до досягнення ними 3-х річного віку.

         У 2020-2021 навчальному році до закладу була прийнята музичний керівник Матьйозова Ольга Євгенівна.

Результативність курсової підготовки та атестація педагогічних кадрів.

У 2020-2021 році три педагога закладу пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали Свідоцтва: Бєлова О.П., Савченко Н.В. та Буряченко О.І. Чотири педагога атестувались на підвищення категорії (Мельник, Глімакова, Рухліна, Носенко).

       Протягом року педагоги займались самоосвітою, реалізовували свої особисті плани, звітували перед колегами на оперативних зборах, педагогічних годинах та педагогічних нарадах.

Аналіз  результативності роботи кадрів засвідчує, що педагогічний колектив спроможен виконувати інноваційну діяльність як на рівні  впровадження так і на рівні розробки власних експериментальних технологій.

 

Підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності педагогів.

 

Освітній рівень працівників відповідає чинному законодавству. Склад педагогічного колективу: 14 вихователів, 1 асистент вихователя, 2 музичних керівників, практичний психолог, вихователь-методист, завідувач.

       

Аналіз статистичних даних складу педагогічного колективу:

 

ЗА РІВНЕМ ОСВІТИ:

 

  • 18 педагогів мають вищу освіту, що становить 90%

  • 2 педагоги має середньо-спеціальнуосвіту, що становить  - 10%.

 

 

 

 

ЗА ПЕДАГОГІЧНИМ СТАЖЕМ:

 

  • від 1 до 5 років – 3 педагога – 15% ;

  • від 5 до 10 років – 2 педагога – 10%;

  • від 10 до 25 років – 1 педагог – 5%;

  • від 25 і більше – 14 педагогів – 70%.

 

 

 

 

 

ЗА ВІКОМ:

 

  • від 20 до 30 років – 3 – 15%;

  • від 31 до 40 років – 4 – 20%;

  • від 41 до 50 років – 7 – 35%;

  • більше 51 років – 6 – 30%.

 

 

 

 

ЗА РІВНЕМ КВАЛІФІКАЦІЇ:

 

  • спеціалісти – 3 педагогів – 15%;

  • спеціалісти ІІ категорії – 7 педагога – 35%;

  • спеціалісти І категорії – 7 педагогів – 35%;

  • вища категорія – 2 – 10%;

  • керівник ДНЗ – 1 – 5%.

 

 

 

ПРОФЕСІЙНІ ГРУПИ ПЕДАГОГІВ:

 

  • початківці – 3 педагогів – 16%;

  • пошуковці – 6 педагоги – 32%

  • майстри – 10 педагогів – 52%.

 

 

   

      Для успішного оснащення педагогічного процесу та функціонування дошкільного закладу проведені певні заходи по укріпленню матеріально - технічної бази, частково виконані ремонтні роботи :

  • ремонт та фарбування  дворового обладнання;

  • продовження ремонт коридору першого поверху.

      Придбані у 2020-2021 навчальному році:

  • інформаційні стенди для батьків;

  • придбали нові меблі у групах №№6,8,9;

  • пошили нові костюми для дітей;

У 2020-2021 навчальному році через систему PROZORRO за бюджетні кошти та кошти спеціального фонду значно оновлена матеріально-технічна база установи (дивитись ДОДАТОК №1 до ЗВІТУ завідувача у 2020-2021 н.р.

     

 В наступному 2021-2022 навчальному році плануємо:

  • продовжувати роботу щодо активізації сумісної діяльності закладу дошкільної освіти та закладів загальної освіти №№53;67;

  • створювати умови успішної педагогічної діяльності кожного педагога засобами інтерактивного навчання на основі компетентно–орієнтованого підходу та моніторингу власної діяльності;

  • працювати над покращенням матеріально-технічної бази ЗДО, а саме:

  • участь у міських проектах

  • ремонт спортивної зали;

  • ремонт системи опалювання у підвальному приміщенні;

  • часткова заміна труб холодного та гарячого водопостачання та каналізації;

  • ння ремонту першого поверху коридору закладу.

  • Додаток № 1

 

 

      

Звіт завідувача

Комунального дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Ясла-садок №156»Дельфінятко» Маріупольської міської ради Донецької області

за 2019-2020 навчальний рік

 

Андрієвська-Герланець Раїса Миколаївна, 05.06.1959р.н., керую  дошкільним навчальним закладом №156  з 1 липня 2004 року. Має вищу педагогічну освіту за спеціальністю  «Викладач педагогіки та психології дошкільної», магістратура «Управління загально-освітнім закладом» - диплом магістра з відзнакою.

Загальний педагогічний стаж – 39 років, з яких:

  • 10років – вихователь;

  • 13років – вихователь-методист;

  • 6 років – керівник закладу

Адреса закладу: б-р. Шевченка, буд.337, Центральний район, м. Маріуполь, Донецька область.                                                             

Рік відкриття ЗДО №156 – квітень 1983рік

Проектна потужність – 230місць

Кількість дітей – 252

Кількість груп – 12, з них:

  • групи – раннього віку, з яких 1 група для дітей ЧТХ.

  • 10 груп – дошкільного віку.

Логопедичних пунктів – 1, в них дітей - 24

Кількість педагогів – 14

Всі 12 груп закладу мають художньо-естетичну направленість.

      Дошкільний заклад працює з 6.00 до 18.00. За 12-годинним режимом працює одна група, за 9-годинним режимом -  11 груп.

      Дитячий садок працює згідно Статуту, враховуючи особливості мікрорайону, запитів батьків та індивідуальних потреб дитини. 

На підставі рішення Маріупольської міської ради від 03.03.2017року №7/16-1203 комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу «Ясла-садок №156 «Дельфінятко» управління освіти Маріупольської міської ради» перейменований на комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу «Ясла-садок №156 «Дельфінятко» Маріупольської міської ради Донецької області»                                                     

      Основна проблема, яку  вирішував колектив ясла-садка у 2019–2020 навчальному році –  «Гармонійний розвиток дитини в умовах інноваційного освітнього простору дошкільної освіти».

      Для успішного втілення освітніх завдань, апробації нових технологій у ЗДО №156 збагачуються та цілеспрямовано створюються предметно-розвивальні середовища.

      Форми організації освітнього процесу будуються на основі Концепції та методичних рекомендацій Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», «Дитина дошкільні роки», «Впевнений старт», а також регіональної програми «Впровадження компетентнісного-орієнтованого підходу в навчально - виховний процес».

      Головною метою дошкільного закладу педагогічний колектив вважає:   забезпечення необхідних умов щодо продуктивної інтелектуально-пізнавальної діяльності дітей з урахуванням їхнього стану здоров’я, особливостей розвитку, інтересів, схильностей та потреб, а також створення в закладі життєвого простору сприятливого для цілісного, збалансованого ефективного розвитку та саморозвитку дитини, підтримка готовності до організації діяльності в різних життєвих ситуаціях на підставі психологічного–педагогічного супроводу освітньо-виховної роботи.

       Важливим напрямком роботи закладу є взаємодія дитячого садка та сім’ї. У співпраці з кожною сім’єю вважаємо за необхідне допомагати батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, її розвитку в процесі різнопланової діяльності, набуття життєвої компетентності.

      У закладі працюють гуртки, керівники гуртків (вихователі профільних груп) – педагоги з високим рівнем професійної майстерності, які створюють умови щодо розвитку художньо-обдарованих дітей, використовуючи індивідуальний підхід до дитини.

      Трудовий колектив «Ясла-садок» станом на 01червня 2020 року складається з 41 особи, з яких: педагогів – 19, помічників вихователя – 12, обслуговуючого персоналу – 7 та 1 особа заходиться у відпустці по догляду за дитиною, 1 особа заходиться на лікарняному по вагітності та пологам.

         У 2019-2020 навчальному році до закладу була прийнята музичний керівник Овчарова Діна Валеріївна.

Результативність курсової підготовки та атестації педкадрів.

У 2019-2020 році два педагога і завідувач закладу пройшли атестацію, підвищили свою кваліфікації (Андрієвська-Герланець Р.М., Нестеренко Р.Д., Крицька Т.О.)

       Протягом року педагоги установи займались самоосвітою, реалізовували свої особисті плани, звітували перед колегами на оперативних зборах, педагогічних годинах та педагогічних нарадах. У травні 2020 року педагоги закладу прийняли участь у Всеукраїнському тестуванні на відповідність обраній професії «Профтест-2020», зайняли 1 рейтингове місце і отримали сертифікати.

Аналіз  результативності роботи кадрів засвідчує, що педагогічний колектив спроможен виконувати інноваційну діяльність як на рівні  впровадження так і на рівні розробки власних експериментальних технологій.

            Підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності педагогів.

            Освітній рівень працівників відповідає чинному законодавству. Склад педагогічного колективу: 14 педагогів, 2 музичних керівника, практичний психолог, вихователь-методист, завідувач.

Аналіз статистичних даних складу педагогічного колективу:

 

ЗА РІВНЕМ ОСВІТИ:

18 педагогів мають вищу освіту, що становить 95%

1 педагог має середньо-спеціальну  освіту, що становить  - 5%.

 

ЗА ПЕДАГОГІЧНИМ СТАЖЕМ:   

  • від 1 до 5 років – 7 педагогів;

  • від 5 до 10 років – 3 педагога;

  • від 25 і більше – 9 педагогів.

ЗА ВІКОВИМ СЕНСОМ:

  • від 20 до 30 років – 7 – 32%;

  • від 31 до 40 років – 4 – 21%;

  • від 41 до 50 років – 2 – 15%;

  • більше 51 років –  6 – 32%.

 

 ЗА РІВНЕМ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ:

  • спеціалісти – 3 педагогів – 21%;

  • спеціалісти ІІ категорії – 4 педагога – 17%;

  • спеціалісти І категорії – 9 педагогів – 47%;

  • вища категорія – 2 – 10%;

  • керівник ЗДО – 1 – 5%.

 

ПРОФЕСІЙНІ ГРУПИ ВИХОВАТЕЛІВ:

  • початківці – 3 педагогів – 16%;

  • пошуковці – 6 педагоги – 32%

  • майстри – 10 педагогів – 52%.

      Для успішного оснащення педагогічного процесу та функціонування закладу дошкільної освіти проведені певні заходи по укріпленню матеріально - технічної бази, частково виконані ремонтні роботи :

  1. Заміна ламп накалювання на світлодіодні;

  2. Ремонт та фарбування  дворового обладнання;

  3. Продовження ремонт коридору першого поверху.

      Придбано у 2019-2020 навчальному році:

  1. Інформаційні стенди для батьків;

  2. Придбали нові меблі у групах №№11;12;

 

У 2019-2020 навчальному році через систему PROZORRO за бюджетні кошти та кошти спеціального фонду придбано: дивитись ДОДАТОК №1 до ЗВІТУ завідувача у 2019-2020 н.р.

      В наступному 2020-2021 навчальному році плануємо:

  1. Продовжувати роботу щодо активізації сумісної діяльності закладу дошкільної освіти та закладів загальної освіти №№53;67;

  2. Створювати умови успішної педагогічної діяльності кожного педагога засобами інтерактивного навчання на основі компетентно–орієнтованого підходу та моніторингу власної діяльності;

  3. Працювати над покращенням матеріально-технічної бази ЗДО, а саме:

  • спортивної зали;

  • системи опалювання у підвальному приміщенні;

  • заміна вікон на металопластикові (групи №№6,7,11, пральня, кабінет вихователя-методиста);

  • часткова заміна труб холодного та гарячого водопостачання та каналізації;

  • ремонту першого поверху коридору закладу.

 

 

      

Завідувач ЗДО № 156                                   Р.М. Андрієвська-Герланець

Заголовок 1

ЗЗВІТ  ЗАВІДУВАЧА

                    КОМУНАЛЬНОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ                              КОМБІНОВАНОГО ТИПУ «ЯСЛА-САДОК №156 "ДЕЛЬФІНЯТКО"                              МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»                      ПРО РОБОТУ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОКУ

 

               Андрієвська-Герланець Раїса Миколаївна                   

05.06.1959р.н., керую  дошкільним навчальним закладом №156  з 1 липня 2004 року. 

Має вищу педагогічну освіту за спеціальністю  «Викладач педагогіки та психології дошкільної»,

магістратура «Управління загально-освітнім закладом» - диплом магістра з відзнакою.

Загальний педагогічний стаж – 38 років,

з яких: 10років – вихователь;

13років – вихователь-методист;

15 років – керівник закладу.

 

Адреса КДНЗКТ «Ясла-садок №156 «Дельфінятко»: б-р. Шевченко, буд.337                                                             

Рік відкриття ДНЗ №156 – квітень 1983рік

Проектна потужність – 230місць

Кількість дітей – 252

Кількість груп – 12, з них:

2групи – раннього віку, з яких 1 група для дітей ЧТХ.

10 груп – дошкільного віку.

Логопедичних пунктів – 1, в них дітей - 24

Кількість педагогів – 15

Всі 12 груп закладу мають художньо-естетичну направленість.

      Дошкільний заклад працює з 6.00 до 18.00. За 12-годинним режимом працює одна група, за 9-годинним режимом -  11 груп.

      Дитячий садок працює згідно Статуту, враховуючи особливості мікрорайону, запитів батьків та індивідуальних потреб дитини. 

На підставі рішення Маріупольської міської ради від 03.03.2017року №7/16-1203 комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу «Ясла-садок №156 «Дельфінятко» управління освіти Маріупольської міської ради» перейменований на комунальний дошкільний навчальний заклад комбінованого типу «Ясла-садок №156 «Дельфінятко» Маріупольської міської ради Донецької області»                                                     

      Основна проблема, яку  вирішував колектив у 2018 – 2019 навчальному році – є  «Гармонійний розвиток дитини в умовах інноваційного освітнього простору дошкільної освіти».

      Для успішного втілення освітніх завдань, апробації нових технологій у ДНЗ №156 збагачуються та цілеспрямовано створюються предметно-розвивальні середовища.

      Форми організації освітнього процесу будуються на основі Концепції та методичних рекомендацій  Базової програми розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі», «Дитина дошкільні роки», «Впевнений старт», а також регіональної програми «Впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу в навчально - виховний процес».

      Головною метою дошкільного закладу педагогічний колектив вважає:   забезпечення необхідних умов щодо продуктивної інтелектуально-пізнавальної діяльності дітей з урахуванням їхнього стану здоров’я, особливостей розвитку, інтересів, схильностей та потреб, а також створення в закладі життєвого простору сприятливого для цілісного, збалансованого ефективного розвитку та саморозвитку дитини, підтримка готовності до організації діяльності в різних життєвих ситуаціях на підставі психологічного–педагогічного супроводу освітньо-виховної роботи.

       Важливим напрямком роботи закладу є взаємодія дитячого садка та сім’ї. У співпраці з кожною сім’єю вважаємо за необхідне допомагати батькам зрозуміти й сприйняти сучасні гуманістичні ідеї, які ґрунтуються на повазі до особистості дитини, її розвитку в процесі різнопланової діяльності, набуття життєвої компетентності.

Колектив дошкільного навчального закладу приймав участь у наступних міських заходах: «Розумники та розумниці», «Старти рум’яних».

      У закладі працюють гуртки, керівники гуртків (вихователі профільних груп) – педагоги з високим рівнем професійної майстерності, які створюють умови щодо розвитку художньо-обдарованих дітей, використовуючи індивідуальний підхід до дитини.

      У КДНЗКТ «Ясла-садок» на 01червня 2019 року трудовий колектив складається з 41 осіб, з них: педагогів – 19, помічників вихователя – 12, обслуговуючого персоналу – 7 та 3 особи, які знаходиться у відпустці по догляду за дитиною.

         У 2018-2019 навчальному році педагогічний колектив поповнився молодими фахівцями: Мержук Д.В.

Результативність курсової підготовки та атестації педкадрів

У 2018-2019 році два педагога закладу пройшли курси підвищення кваліфікації та отримали Свідоцтва: Нестеренко Р.Д., Крицька Т.О.

Вісім педагогів атестувались на підвищення категорії (Грішенок С.М. та Бєлова О.П.).

       Протягом року вихователі та вузькі спеціалісти займались самоосвітою, реалізовували свої особисті плани, звітували перед колегами на оперативних зборах, педагогічних годинах та педагогічних нарадах.

Аналіз  результативності роботи кадрів засвідчує, що педагогічний колектив спроможен виконувати інноваційну діяльність як на рівні  впровадження так і на рівні розробки власних експериментальних технологій.

 

Підвищення теоретичного рівня та фахової майстерності педагогів.

 

Освітній рівень працівників відповідає чинному законодавству. Склад педагогічного колективу: 15 педагогів, 1 музичний керівник, практичний психолог, вихователь-методист, завідувач.

Аналіз статистичних даних складу педагогічного колективу: серед 19 педагогів вищу освіту мають 18 осіб, що становить 95% від загальної кількості працівників, середньо-спеціальну освіту має 1 педагог, що становить  - 5%.

ЗА РІВНЕМ ОСВІТИ:

 

ЗА ПЕДАГОГІЧНИМ СТАЖЕМ ПЕДАГОГИ ДНЗ:   

До 1 року – 1 педагог;

  • від 1 до 5 років – 6 педагогів;

  • від 5 до 10 років – 2 педагога;

  • від 10 до 25 років – 2 педагога;

  • від 25 і більше – 8 педагогів.

 

ЗА ВІКОВИМ СЕНСОМ ПЕДАГОГИ ДНЗ:

  • від 20 до 30 років – 6 – 32%;

  • від 31 до 40 років – 4 – 21%;

  • від 41 до 50 років – 3 – 15%;

  • більше 51 років – 6 – 32%.

ЗА РІВНЕМ ПЕДАГОГІЧНОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

  • спеціалісти – 4 педагогів – 21%;

  • спеціалісти ІІ категорії – 3 педагога – 17%;

  • спеціалісти І категорії – 9 педагогів – 47%;

  • вища категорія – 2 – 10%;

  • керівник ДНЗ – 1 – 5%.

ПРОФЕСІЙНІ ГРУПИ ВИХОВАТЕЛІВ:

  • початківці – 3 педагогів – 16%;

  • пошуковці – 6 педагоги – 32%

  • майстри – 10 педагогів – 52%.

      Для успішного оснащення педагогічного процесу та функціонування дитячого закладу проведені певні заходи по укріпленню матеріально - технічної бази, частково виконані ремонтні роботи :

  1. заміна ламп накалювання на світлодіодні;

  2. ремонт та фарбування  дворового обладнання;

  3. продовження ремонт коридору першого поверху.

      Придбані у 2018-2019 навчальному році:

  1. інформаційні стенди для батьків;

  2. придбали нові меблі у групах №№11;12;

  3. пошили нові костюми для дітей;

У 2018-2019 навчальному році через систему PROZORRO за бюджетні кошти та кошти спеціального фонду придбано: дивитись ДОДАТОК №1 до ЗВІТУ завідувача у 2018-2019 н.р.

      В наступному 2019-2020 навчальному році плануємо:

  1. продовжувати роботу щодо активізації сумісної діяльності закладу дошкільної освіти та закладів загальної освіти №№53;67;

  2. створювати умови успішної педагогічної діяльності кожного педагога засобами інтерактивного навчання на основі компетентно–орієнтованого підходу та моніторингу власної діяльності;

  3. працювати над покращенням матеріально-технічної бази ДНЗ, а саме:

  • ремонт спортивної зали;

  • ремонт системи опалювання у підвальному приміщенні;

  • заміна вікон на металопластикові (групи №№6,7,11, пральня, кабінет вихователя-методиста);

  • часткова заміна труб холодного та гарячого водопостачання та каналізації;

  • продовження ремонту першого поверху коридору закладу.

 

 

  

Завідувач ЗДО № 156                                                                                                            Р.М.Андрієвська-Герланець

Звіт завідувача ЗДО № 156

за 2017-2018 навчальний рік

img001.jpg
img002.jpg
img003.jpg
img004.jpg
img005.jpg
img006.jpg
bottom of page